modalife düğün paketleri

Evlenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Moda Life düğün paketleri ile inanamayacağınız fiyatlara evinizi döşeyebilirsiniz.

Moda Life düğün paketleri arasında Altın düğün paketi, Elif mobilya düğün paketi, Pırlanta düğün paketi, Beste düğün paketi, Gümüş düğün paketi, Safir düğün paketi, Gül düğün paketi, Violet düğün paketi, Azra düğün paketi, Nil düğün paketi ve İnci düğün paketi yer alıyor.
Altın düğün paketi yatak odası, yemek odası ve koltuk takımından oluşurken takımın peşin fiyatı 2 bin 690,00 lira.

Elif düğün paketi içerisinde çok şık beyaz – kahve karışımından oluşan yemek odası, oturma grubu ve yatak odası takımı yer alırken takımın satış fiyatı  2 bin 790,00 lira.

En pahalı moda life düğün paketi ise inci düğün paketi. İnci düğün paketi deri ve kumaş karışımından oluşurken oturma odası, yemek odası ve yatak odası üçlüsünden oluşan moda life inci düğün paketi satış fiyatı 4 bin 390,00 lira olarak uygulanıyor.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)
modalife düğün paketleri, 8.3 out of 10 based on 3 ratings

Aranan Kelimeler

  • moda life dn paketi
  • moda life d???n paketi
  • modalife düğün paketleri
  • ankara dügün paketleri
  • moda life düğün paketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>